Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska


			Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska
3.3.2015 Akvizice a fúze

Společnosti Defend Insurance Group s.r.o. (Defend) a Service Insurance Polska Sp. z.o.o. (SIP) dnes oznámily dokončení akvizice 51% základního kapitálu, ve které Defend získal SIP.

 

Tato akvizice si klade za cíl posílit pobočkovou síť a odborné znalosti Defend Insurance Group ve střední Evropě a jako přidanou hodnotu přináší zavedený a zkušený tým Service Insurance Polska, jehož úkolem bude správa a řízení rychle se rozvíjejícího lokálního obchodu v úzce specializovaném automobilovém pojištění.

S účinností od 26.února 2015 působí Service Insurance Polska jako Defend Insurance Sp. z.o.o.

SIP se sídlem v Katovicích poskytovala správu pojistných programů a likvidaci pojistných událostí pro automobilový sektor již od roku 2007.Defend Insurance Group s lokálními pobočkami v České republice, na Slovensku a v Maďarsku je hlavním hráčem na trhu v pojištění automobilových prodloužených záruk.

Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Insurance Group, k tomu řekl „Rozšíření obchodní činnosti do Polska je pro Defend Insurance logickým krokem. Těšíme se na novou výzvu a dáváme si za cíl dosažení srovnatelného tržního podílu jako v ostatních zemích našeho působení ve střední Evropě.” 

 

Defend Insurance Group

Zdroj: Defend Insurance Group

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články