M&M finance koupila majoritní podíl v pojišťovací společnosti Broker office


			M&M finance koupila majoritní podíl v pojišťovací společnosti Broker office
23.3.2016 Akvizice a fúze

Společnost M&M finance, patřící realitní společnosti M&M reality holding, koupila podíl v pojišťovací společnosti Broker office (První moravská společnost s.r.o.). M&M holding získala majoritní podíl v této společnosti.

V roce 2013 zprostředkovala společnost M&M finance hypotéky v objemu dvou miliard korun. Na konci loňského roku to již bylo téměř sedm miliard. Tento rychlý růst v oblasti hypoték chce M&M finance napodobit i na trhu pojištění a proto se spojila Broker office.

V oblasti pojištění a investic však zatím nemáme pozici, jakou bychom chtěli, a proto jsme se rozhodli vstoupit většinovým podílem do Broker office. Broker office zastřešuje více než 600 obchodních partnerů v ČR, především v oblasti pojištění a investic,“ řekl výkonný ředitel M&M finance Michal Pitucha.

Dosavadní ředitel a majitel Libor Picek se nyní nově stává ředitelem společnosti M&M pojišťovací.

Pro M&M finance je jednoznačný cíl a to je další strmý růst, předpoklady pro to máme. Je zde klientská základna M&M reality, ale nespoléháme se pouze na toto, chceme fungovat jako jakákoliv jiná firma, která je odkázána na volný trh. Když spojíme tyto dvě větve, tak si myslím, že v následujících letech můžeme vyrůst několikanásobně a konkurovat největším finančně zprostředkovatelským firmám v České republice,“ dodal Michal Pitucha.

Zdroj: oPojištění

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články