Partners získá minoritní podíl v OK Group


			Partners získá minoritní podíl v OK Group
16.9.2013 Akvizice a fúze

Finančně-poradenská společnost Partners Financial Services získá minoritní podíl v makléřské pojišťovací společnosti OK Group. Konečná výše podílu bude záviset na obchodních výsledcích, plynoucích z této spolupráce. Vedení obou firem zůstává beze změn.

„Společně chceme vytvořit profesionální tým a poskytovat služby, které budou absolutní špičkou v oblasti majetkového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, protože nikdo nebude schopen nabídnout takovou součinnost jako Partners a OK GROUP,“ říká Radoslav Kubiš, předseda představenstva akciové společnosti OK GROUP.

Partners se v roce 2009 stali největší finančně-poradenskou firmou v Česku. Loni překročil obrat společnosti 1,45 miliardy korun. Předepsané pojistné v neživotním pojištění dosahuje u Partners zhruba 0,5 miliardy korun ročně, u životního pojištění asi 3,5 miliardy korun. Do skupiny Partners patří i projekty Partners bankovní služby, Partners Akademie, Partners Media a Partners investiční společnost.

Společnost OK Group patří mezi deset největší pojišťovacích makléřů v ČR s loňským předepsaným pojistným 1,1 miliardy korun, na čekém trhu zprostředkování majetkového pojištění působí 14 let.

 

OK Group, oPojištění

Zdroj: OK Group

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Co to ...

lukaskrohl,  12. 10. 2013

bude přesně znamenat pro klienty http://www.partners.cz/cs/? Budou větší jistotu, že finanční poradci jednají pro jejich blaho?

RSS

Související články