RENOMIA vstoupila do globální sítě Lockton Global


			RENOMIA vstoupila do globální sítě Lockton Global
23.4.2012 Akvizice a fúze

Společnost RENOMIA, a. s., oznámila svůj vstup do globální skupiny Lockton Global. Stane se zakládajícím partnerem sítě, která poskytuje služby v oblasti řízení rizik, pojištění a řešení v oblasti zaměstnaneckých benefitů více než 1 000 globálním klientům. Společnost RENOMIA si i nadále zachová svou nezávislost.

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka firmy RENOMIA uvedla: „Je pro nás velkou ctí, že můžeme oznámit naši nejnovější mezinárodní iniciativu – stáváme se zakládajícím partnerem prestižní mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů. Můžeme tak nabídnout ještě širší portfolio služeb v oblasti risk managementu, pojištění a zaměstnaneckých benefitů v globálním měřítku“.


Lockton Global LLP je partnerskou organizací 30 předních soukromých pojišťovacích makléřských společností a poradenských firem v oblasti řízení rizik, která nabízí flexibilní odborné služby na globální úrovni pro přední mezinárodní klienty. Úvodní setkání všech členů mezinárodní sítě proběhlo v předvečer největšího kongresu risk manažerů RIMS ve Filadelfii (USA), která se konala 15. – 18. 4. 2012. Hostem setkání Lockton Global byl také prezident Lloyd´s of London John Nelson.


Předseda představenstva Lockton Global, John Lumelleau, uvedl: „V době, kdy klienti vyžadují globální služby, spojené se znalostí lokálních trhů, Lockton Global nabízí flexibilní, efektivní a inovativní řešení v oblasti risk managementu. Těší nás, že společnost RENOMIA se stala zakládajícím členem sítě Lockton Global.“


Lockton je privátní makléřskou společností v oblasti pojištění na světě, pro kterou pracuje přes 4 100 lidí v 58 kancelářích v USA, Evropě, Latinské Americe, Středním východě a Asii. V roce 2010 dosáhly tržby firmy Lockton přes 774 mil. USD.


Lockton

Zdroj: Lockton

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS