Mario Freis bude nový CEO OVB Holding AG


			Mario Freis bude nový CEO OVB Holding AG

Čtyřicetiletý Mario Freis současný CSO OVB Holdingu, byl dozorčí radou jmenován na pozici Chief Executive Officer (CEO) evropského holdingu působícího ve finančním poradenství. 

Dosavadní CEO Michael Rentmeister odstoupil s okamžitou účinností z funkce a k 31. březnu 2016 odchází na základě vzájemné dohody z holdingu OVB. Během svého čtyřletého působení jako CEO významně přispěl k rozvoji společnosti.

Mario Freis, který působí v OVB od roku 1995, patří od ledna 2010 k představenstvu OVB Holding AG. Nejprve byl zodpovědný za obchod a produktový management na trzích mimo Německo, v polovině roku 2014 převzal v celé Evropě zodpovědnost za obchod, vzdělávání a produktový management.

Mario Freis přispěl významnou měrou k budování a růstu evropských zemských společností. V dubnu 2015 převzal jako člen představenstva OVB Německo ještě i operativní zodpovědnost za obchod na německém trhu. Jako zastupující CEO byl dozorčí radou jmenován dlouholetý Chief Financial Officer (CFO) Oskar Heitz (62). Ten se významně podílel na vstupu společnosti v polovině roku 2006 na burzu.

Zdroj: OVB Allfinanz

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články