Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti


			Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti

Na základě rozhodnutí akcionáře a po udělení souhlasu ČNB byl s účinností od 1. srpna 2013 jmenován členem představenstva Allianz penzijní společnosti Tomáš Vysoudil (40). Tímto krokem bylo dokončeno personální propojení představenstev Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti.

Tomáš Vysoudil je odborník na řízení a rozvoj distribučních sítí, jako člen představenstva s odpovědností za obchod působí již rok a půl v Allianz pojišťovně. Je absolventem Univerzity J. A. Komenského a do Allianz pojišťovny nastoupil v roce 2010. 

Představenstvo Allianz penzijní společnosti se tímto krokem personálně propojilo s představenstvem Allianz pojišťovny a v současné době jsou představenstva v obou společnostech čtyřčlenná. Jejich předsedou je Jakub Strnad, jeho členy jsou pak kromě Tomáše Vysoudila také Karel Waisser s odpovědností za provoz a Sonia Slavtcheva s odpovědností za finance, která k 1.7. 2013 nahradila ve funkci finanční ředitelky i na postu člena představenstva v obou společnostech Petra Sosíka.

Allianz penzijní fond

Zdroj: Allianz

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články