Z představenstva zajišťovny VIG Re odchází Claudia Stránský


			Z představenstva zajišťovny VIG Re odchází Claudia Stránský

Claudia Stránský, členka představenstva společnosti VIG Re, složí k 31. prosinci 2015 své výkonné funkce a bude svou profesionální kariéru rozvíjet mimo oblast pojišťovnictví.

Claudia Stránký vystudovala magisterské studium na škole Dolmetschnstitut Wien. Po škole 10 let pracovala jako oblastní manažerka zajišťování Wiener Staedtische Versicherungs AG, VIG. Poté jeden rok pracovala v Kooperativa pojišťovna, a.s., jako odborný poradce. V zajišťovně VIG Re pracovala 7 let.

„Jménem celého představenstva i všech kolegyň a kolegů v rámci společnosti VIG Re děkuji Claudii Stránský za mimořádný přínos pro náš podnik. Osobně jí děkuji za to, že jsem se vždy mohl spolehnout na její podporu. Bylo mi velkým potěšením spolupracovat s Claudií Stránský a přeji jí vše nejlepší v další kariéře,“ vyjádřil se k jejímu odchodu Johannes Martin Hartmann ,předseda představenstva VIG Re.

Karl Fink, předseda dozorčí rady VIG Re ještě dodal. „S politováním jsem přijal rozhodnutí Claudie Stránský opustit představenstvo. Svými širokými odbornými schopnostmi, které získala v rozličných funkcích v rámci koncernu VIG, mimořádně obohatila činnost představenstva VIG Re. Jménem dozorčí rady děkuji Claudii Stránský za její nasazení v uplynulých sedmi letech.“

Zdroj: VIG Re

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články