Colonnade hledá do svého týmu: Customer Service Group Administrator - Marine

10.8.2017 JOBs

Colonnade hledá do svého týmu spolehlivého a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici: Customer Service Group Administrator - Marine

Popis pozice:

Agenda pojistných certifikátů

  • Vypracovávání matrice pojistného certifikátu v počítači (MS Acces) dle vzorů a instrukcí
  • Tisky matrice na kopie (pro kontrolu)/originál
  • Tisky originálů certifikátů
  • Po podepsání zasílání certifikátů
  • Evidence zkartovaných certifikátů
  • Kontrola certifikátů u klientů, kteří si je vystavují sami
  • Udržování aktuálního manuálu vystavování certifikátů

Agenda hlášenek

  • Vyplňování údajů hlášenek, popř. kontrola a potvrzování makléřem nebo klientem vyplněných hlášenek
  • U vybraných klientů kontrola hlášenek oproti celkově fakturované částce

Administrativa/správa portfolia

  • Správa pojistných smluv v interním systému v průběhu celého životního cyklu, kontrola a údržba portfolio pojistných smluv

Agenda vyúčtování – booking

  • Zadávání informací o nových a obnovených pojistkách do systému: vyřizování pohledávek klientů a makléřů ve spolupráci s finančním oddělením, odesílání upomínek
  • Příprava podkladů pro fakturaci u vybraných klientů – soupisy hlášení za měsíc v Excelu, odsouhlasení s makléřem/ klientem
  • Pravidelná měsíční fakturace dle Booking tabulky

Pomoc klientům, makléřům

  • Zasílání dotazníků na pojištění přepravy zásilek, odpovídání dotazů, pomoc při vyplňování (deklarací + dotazníků), běžný servis – dotazy, potvrzení.

Požadavky:

  • Vzděl. SŠ
  • Min. 2 roky praxe v administrativě, práce s databázemi je výhodou
  • Komunikativní AJ slovem i písmem
  • Dobré PC dovednosti
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • typ úvazku: hlavní pracovní poměr
  • místo výkonu práce: Česká republika - Praha

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis  na email: iva.jandova@colonnade.cz

Zdroj: Colonnade Insurance