Colonnade otevírá pozici: Claims Administrator

6.12.2017 JOBs

Colonnade Insurance S.A., organizační složka, hledá vhodnou kandidátku/ kanditáta na pozici: Claims Administrator

Náplň práce:

- pravidelná a včasná registrace pojistných událostí (nejpozději do 24 hodin od nahlášení) dle příslušné

interní směrnice

- třídění a skenování papírové došlé pošty, zajištění odchozí pošty Claims

- zajištění a distribuce potvrzovacích dopisů o registraci

- zpracování písemných/telefonních požadavků klientů, makléřů

- aktivní komunikace s klienty/makléři a poskytování základních informací ohledně hlášení škod

- organizace archivace škod včetně vedení evidence

- další úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- angličtina jako pracovní jazyk

- schopnost práce s počítačem

- vhodné i pro absolventy

- 1-2 roky praxe v administrativě, praxe v pojišťovnictví výhodou

- předpokládáme samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

- zaučení v příjemném kolektivu

- prostředí mezinárodní společnosti

- širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sport a kulturu, kupon MHD,

 stravenky, kurzy angličtiny/ němčiny a další)

- úvazek na hlavní pracovní poměr

- místo vákonu práce: Praha

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email: iva.jandova@colonnade.cz.

Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Colonnade Insurance S.A., organizační složka prostřednictvím internetové služby LMC. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytujete výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu 1 roku od data jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Colonnade Insurance S.A., organizační složka o smazání nebo o opravu Vašich osobních údajů.

Zdroj: Colonnade Insurance S.A., organizační složka