ČPP hledá analytika a pojistného matematika – pojištění vozidel

11.4.2017 JOBs

Česká podnikatelská pojišťovna hledá vhodného kandidáta na pozici: Analytik a pojistný matematik – pojištění vozidel.

Pracovní náplň:

  • spolupráce na vývoji nových pojistných produktů
  • pojistně-matematické výpočty
  • analýza portfolia pojistných produktů
  • tvorba statistik
  • účast na projektech

Požadavky:

  • základní znalost statistiky a ekonomické vzdělání
  • analytické myšlení, samostatnost, iniciativa, komunikační schopnosti
  • pokročilá znalost MS OFFICE, práce s kontingencemi
  • výhodou je: základní znalost SQL, SAS DWH; základní znalost programování (algoritmizace); ŘP skupiny B; schopnost komunikace v AJ

Nabízíme:

  • zázemí perspektivní a silné společnosti
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

Nástupní termín: dohodou
Nástupní plat: dohodou
Místo nástupu: Praha
Kontaktní osoba: Lucie Hanzlová
Kontaktní telefon: 956 451 382
Kontaktní e-mail: lucie.hanzlova@cpp.cz

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

Přidat komentář

thanks

ronrogers,  20. 4. 2017

Thanks for sharing this nice content blog and happy to read this. Are you want good writing tips to make your essay better one?Please search on web for getting better and effective writing services and make your essay perfect. Thanks for sharing this.You will get academic writing process from start to finish, and practices all the key writing skills by taking custom essay writing service help.Visit http://www.essayguardian.com/.