ČPP hledá Key Account Managera makléřského obchodu

11.4.2017 JOBs

Česká podnikatelská pojišťovna hledá vhodného kandidáta na pozici: Key Account Manager makléřského obchodu.

Pracovní náplň:

  • komplexní péče o nejvýznamnější obchodní partnery s celorepublikovou působností
  • budování a rozvíjení nadstandardních obchodních vztahů
  • zajištění školení a lektorská činnost
  • odpovědnost za obchodní výsledky
  • poskytování podpory svěřeným obchodním partnerům
  • příprava nabídek, prezentací a smluv
  • plnění stanovených cílů
  • spolupráce s útvary napříč pojišťovnou
  • práce s interními aplikacemi

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • umění spolupráce v rámci týmu a nekonfliktnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • dobré lektorské dovednosti
  • organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • samostatný a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů
  • zaměření na cíl, výsledky a schopnost rozhodovat se
  • časová flexibilita a ochota cestovat
  • pokročilá práce s PC (MS Office – zejména Excel, PowerPoint)
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skup. B
  • znalost AJ nebo NJ
  • praxe v pojišťovnictví

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu v moderním prostředí nově vybudované centrály v Praze
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • různorodou pracovní náplň
  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days a další)
  • notebook, mobilní telefon

nástupní termín: ihned (příp. dohodou)
nástupní plat: dohodou
místo nástupu: GŘ, Pobřežní 665/23, Praha 8
kontaktní osoba: Lucie Hanzlová
kontaktní telefon: 956 451 382
kontaktní e-mail: lucie.hanzlova@cpp.cz

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna