Komerční pojišťovna hledá do svého týmu: Brigádník klientského servisu (Praha)

31.5.2018 JOBs

Komerční pojišťovna hledá do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici: Brigádník klientského servisu

Náplň práce:

Práce s papírovými a elektronickými dokumenty. Práce s emaily. Zapisování, třídení a ukládání dokumentů do interní aplikace. Očekáváme, že se stanete součástí týmu Klientského servisu a pomůžete nám s přílivem nových dokumentů.

Pro začátek očekáváme rychlé zorientování se v novém kolektivu, prostředí a včasné a pečlivé zpracování svěřené agendy.

Požadujeme:

  • Máte zkušenosti s administrativou dokumentů - potřebujeme kolegu/yni, který/á se nebojí v dnešní době papíru a umí se rychle pohybovat v digitálním prostředí
  • Zajímá Vás, jak fuguje call centrum/klientské centrum a  hedáte prostředí, ve které se můžete přiučit a získat praxi. Na brigádu chodíte s chutí a jste komunikativní s  ostatními kolegy. Pouhé odsezení si pracovní doby u nás nefrčí
  • Rád/a pracujete s programy. Máte znalosti MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) a jednoduše zvládáte naučit se pracovat s moderními aplikacemi
  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné pro studenty)
  • znalost základů pojišťovnictví výhodou
  • dobrá znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zájem se učit nové věci
  • časová flexibilita (preferujeme práci denně v časovém rozpětí 8 - 18)

Nabízíme

  • pracoviště v centru  Prahy
  • přátelský, neformální kolektiv

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na následující kontakty:

Komerční pojišťovna, a.s.
Oddělení lidských zdrojů
Karolinská 1/650
186 00 Praha 8
E-mail: zamestnani@komercpoj.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

Zdroj: Komerční pojišťovna, a.s.