Kooperativa hledá: Zástupce vedoucího odboru pojistné matematiky NP

1.6.2018 JOBs

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude koordinovat tým pojistným matematiků věnujících se rozvoji modelu pro predikci finančních toků v neživotním pojištění a jeho následné aplikaci. Pokud máte odpovídající zkušenosti a být součástí týmu lidí, kterým to pálí, matematiku máte rádi a chcete u ní zůstat, máte šanci udělat v kariéře další krok správným směrem.

Náplň práce:

  • koordinace a rozvoj týmu pojistných matematiků
  • zodpovědnost za rozvoj modelu NP v interním modelu, přípravu výpočetních podkladů
  • výpočty a rozbor SCR z interního modelu
  • výpočty v neživotním pojištění dle Solventnost II
  • analýza a prezentace výsledků, příprava zpráv pro management společnosti

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání, nejlépe MFF UK – obor fin. a poj. matematika, ekonometrie nebo statistika
  • praxi v daném nebo příbuzném oboru min. 3 roky
  • plný člen ČSpA případně získání v blízkém horizontu výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • min. středně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • spolehlivost, flexibilita, pozitivní přístup
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost prezentovat složitá témata
  • velmi dobré analytické myšlení
  • motivace dál se rozvíjet

Nabízíme:

  • je příjemné pracovat v zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group a mít možnosti velké společnosti či mezinárodní spolupráce
  • budeme se potkávat v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa roku 2011
  • jedná se o zajímavou, různorodou a odpovědnou pozici
  • ani my nechodíme do práce jen z čistého nadšení pro věc, proto nabízíme motivující mzdové ohodnocení
  • profesní i osobnostní rozvoj jsou pro nás důležité a máme propracovaný systém vzdělávání
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody jsou zpestřením, na které se dá lehce zvyknout
  • lokalita práce – Praha centrála
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Doplňující informace:

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3.1., 4.1., 5, 6, 7, 8, 9, 10

Místo pracoviště:

  • Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu:

  • Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

  • Pracovní smlouva

Benefity:

  • Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

  • Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel:

  • Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Kontakt:

  • Lucie Zajíčková
  • lzajickova@koop.cz
  • tel.: 956 420 920

Zdroj: Kooperativa pojišťovna

RSS

Související články