Kooperativa nabízí volnou pozici analytik/-čka informačních systémů

Náplň práce

  • spolupráce při vývoji informačních systémů, analýza uživatelských požadavků pro klíčové aplikace, příprava zadání
  • podíl na tvorbě technických specifikací s dodavateli
  • kontrola výstupů, testování, akceptace
  • koordinace business požadavků a jejich prioritizace
  • modelování a optimalizaci procesů
  • spolupráce s externími dodavateli IS
  • komunikace s uživateli, podpora uživatelů

Očekáváme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomii, pojišťovnictví, příp. VŠ technického charakteru
  • angličtina slovem i písmem, střední úroveň (zapojení do projektů v rámci skupiny VIG)
  • znalost SQL, zkušenost s používáním Enterprise Architect, případně UML výhodou
  • znalost MS Office
  • znalost nebo orientace v pojišťovnictví výhodou
  • řidičský průkaz skup. B
  • logické a analytické myšlení, kreativita
  • flexibilita a samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost práce v týmu, velmi dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování

Co Vám nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • propracovaný program zaměstnaneckých výhod

Doplňující informace

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontaktní osoba:

Markéta Talacová

e-mail: mtalacova@koop.cz

Zdroj: Kooperativa