Kooperativa otevírá pracovní pozici: Product manager (Praha)

29.6.2018 JOBs

Kooperativa pojišťovna je jednou z předních pojišťovacích společností na českém trhu a v současné době vypisuje výběrové řízení na pozici: Product manager.

Jsi analytický, ale zároveň i kreativní typ? Multitasking je jednou z tvých předností a jsi mistrem komunikace? Do našeho marketingového oddělení hledáme nového parťáka, který nemá rád stereotyp a dokáže pohnout věci kupředu. Co konkrétně tě čeká, se dozvíš o pár řádků níž.

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Máš přehled o tom, jak se vyvíjí trh v oblasti majetkového, cestovního a podnikatelského pojištění? Skvělé! Sledovat trh a vytvářet konkurenční srovnání bude jednou z hlavních náplní tvé práce.
  • A protože máš nápady, budeš se s ostatními dělit o své návrhy na inovace.
  • Svoji práci uvidíš na každém rohu, protože produktové texty na letácích, billboardech, lavičkách a dalších médiích budeš psát ty.
  • Pokud tě zajímá, jak vzniká reklama, přijdeš si na své. Budeš plnohodnotnou součástí týmu připravující mediální i interní kampaně.
  • Nemine tě úzká spolupráce s obchodem, marketingovou komunikací, nebo PR, pro které budeš připravovat prezentace, obchodní argumentace a další podklady.
  • Udržení a rozvoj dobrých vztahů s domácími hráči, je samozřejmostí.

Co od tebe očekáváme?

  • Přehled v oblasti pojištění majetku občanů, cestovního pojištění a pojištění podnikatelů výhodou
  • Zkušenosti s podobnou náplní práce výhodou
  • Schopnost hledat nová, moderní řešení a přemýšlet nad jejich využitím v praxi.
  • Výbornou znalost MS Office.
  • Inteligentní, vyzrálý přístup s hravým duchem.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Skvělý time management a schopnost samostatně fungovat a prioritizovat.
  • Pohodovou, přátelskou povahu, která umí pracovat samostatně a zároveň si dokáže poradit s okolím.
  • Uvítáme i absolventy s vysokoškolským vzděláním. VŠ vzdělání však není podmínkou, pokud máš kvalitní praxi. V každém případě je důležitá pozitivní energie a chuť dotahovat věci do konce.

Co nabízíme?

  • Dělat zajímavou, smysluplnou práci tak, aby tebe i lidi okolo tebe bavila.
  • Možnost prosadit svou vizi.
  • Osobní i profesní rozvoj.
  • Lidský a přátelský kolektiv, který má rád srandu.
  • Moderní prostředí a výhody plynoucí ze zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group.
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín.
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.

Doplňující informace:

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Informace o pozici

Místo pracoviště: Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel: Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG
Lucie Zajíčková

V případě zájmu o nabízené pracovní místo, využijte, prosím, pro zaslání Vašeho CV, tento odkaz ZDE

Zdroj: Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG