MAI INSURANCE BROKERS otevírá pozici: Likvidátor pojistných událostí

2.11.2017 JOBs

MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.  v současnosti hledá kandidáta pro pobočku v České republice. Na pozici: Likvidátor pojistných událostí

Náplň práce:

  • samostatné řešení pojistných událostí v oblasti neživotního pojištění pro korporátní klienty
  • součinnost s klienty při vyřizování pojistné události
  • podpora Account Managerů při správě korporátních klientů

Požadujeme:

  • praxe min 3 roky v likvidaci pojistných událostí
  • min SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výborné komunikační schopnosti
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Nástup:

Dohodou, možný ihned

Kontakt:

Tel: 226 284 200

alexandra.halasova@maí-cee.com

Zdroj: MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.