OK GROUP a.s. otevírá pozici: Specialista pojištění odpovědnosti

15.5.2018 JOBs

Makléřská společnost OK GROUP a.s. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: Specialista pojištění odpovědnosti.

Náplň práce:

  • tvorba metodických materiálů z oblasti pojištění odpovědnosti
  • spolupráce s obchodní sítí, akviziční činnost
  • poradenská, konzultační a školící činnost
  • vytváření poptávek a nabídek v oblasti pojištění odpovědnosti
  • spolupráce s pojistiteli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ v oblasti právo
  • praxe v oblasti pojišťovnictví výhodou
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v ryze české společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • možnost seberealizace
  • perspektivu profesního a osobního růstu

Doplňující informace

  • místo výkonu práce Brno
  • nástup dle dohody

Kontakt:

OK GROUP a.s.

Mgr. Pavla Bělská Juranová

V případě Vašeho zájmu prosím posílejte strukturovaný životopis v českém jazyce na pbelska@okgroup.cz

Zdroj: OK GROUP

RSS

Související články