PČS hledá do svého týmu kolegu/gyni na pozici: Pojistný matematik/čka (Pardubice)

10.1.2018 JOBs

Pojišťovna České spořitelny hledá uchazeče na volné pracovní místo: Pojistný matematik/čka

Náplň práce:

  • spravovat a používat cash-flow model produktů životního pojištění
  • výpočty a kontrola výpočtů technických rezerv
  • příprava podkladů pro audit
  • analýzy pojistného kmene a kontroly správnosti nastavení parametrů pojistných produktů
  • testování citlivosti na změny situace na finančních trzích a v pojistných předpokladech
  • související reporting vedení společnosti, akcionářům a orgánům dohledu

Požadujeme:

  • VŠ příslušného zaměření – pojistná matematika, statistika, ekonometrie
  • pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, vyhledávací funkce, VBA)
  • analytické a logické myšlení
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • znalost anglického jazyka (schopnost porozumět textu)

Nabízíme:

  • příležitost pracovat pro FLEXI, nejznámější a nejlepší produkt životního pojištění na trhu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost osobního a profesního růstu
  • atraktivní zaměstnanecké benefity např. příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu, volný čas, stravenky…
  • jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů) a 5 dní zdravotního volna
  • datum nástupu: dle dohody

V případě vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete, prosím, své CV zde, přes odpovědní formulář.

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.