PČS hledá kolegu/gyni na pozici Metodik/čka do oddělení metodiky produktů a procesů (Pardubice)

11.9.2017 JOBs

Pojišťovna České spořitelny hledá kolegu/gyni na pozici: Metodik/čka do oddělení metodiky produktů a procesů

Náplň práce

  • zpracovávání inovací tiskopisů, ergonomie tiskopisů
  • zadání pro jednotlivé verze tiskopisů pro aplikace, pro weby
  • evidence všech druhů technických tiskopisů
  • spolupráce na testování výročních zpráv

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • flexibilita, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce
  • analytické myšlení
  • práce na PC
  • umění prezentovat
  • pečlivost a důraz na detail

Nabízíme

  • příležitost pracovat pro FLEXI, nejznámější a nejlepší produkt životního pojištění na trhu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost osobního a profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • moderní a příjemné pracoviště v centru Pardubic s dobrou dopravní dostupností
  • atraktivní zaměstnanecké benefity např. příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu, volný čas, stravenky…
  • jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů) a 5 dní zdravotního volna
  • nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete, prosím, své CV prostřednictvím odpovědního formuláře ZDE.

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.