PČS hledá kolegu/gyni na pozici: Odborný/á referent/ka oddělení správy majetku (Pardubice)

			PČS hledá kolegu/gyni na pozici: Odborný referent/ka oddělení správy majetku (Pardubice)
11.9.2017 JOBs

Pojišťovna České spořitelny hledá do svého týmu kolegu/gyni na pozici: Odborný/á referent/ka oddělení správy majetku

Náplň práce:

  • Funkce dispečera autoprovozu
  • Odpovědnost za evidenci majetku včetně inventarizací, péče o majetek
  • Vedení příručního a externího skladu tiskopisů, reporty o stavu výdejů a příjmů
  • Administrace přístupových práv e-shopu kancelářských potřeb
  • Práce s objednávkovým systémem SAP SRM
  • Spolupráce při zajištění dalších činností oddělení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti správy majetku, správy autoprovozu nebo v oblasti nákupu zboží a služeb výhodou
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • znalost SAP výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • komunikativnost

Nabízíme:

  • zázemí společnosti se stabilní pozicí na trhu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • moderní a příjemné pracoviště v centru Pardubic s dobrou dopravní dostupností
  • možnost osobního a profesního růstu
  • atraktivní zaměstnanecké benefity např. příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu, volný čas, stravenky…
  • jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů) a 5 dní zdravotního volna
  • nástup: dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete, prosím své CV prostřednictvím formuláře ZDE.

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.