PČS otevírá pozici: Metodik/čka aplikací (Pardubice)

13.4.2018 JOBs

Pojišťovna České spořitelny přijme do svého kolektivu nového kolegu-kolegyni na pozici: Metodik/čka aplikací

Náplň práce:

  • odpovědnost za webovou aplikaci pro online prodej životního pojištění,
  • provoz a rozvoj online prodeje, propojení s externími aplikacemi,
  • komunikace s dodavateli, zadávání změnových požadavků,
  • tvorba a realizace testovacích skriptů, analýza výsledků testů včetně návrhu řešení,
  • evidence a řešení defektů.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v pojišťovnictví výhodou
  • práce na PC
  • analytické a logické myšlení
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a důraz na detail
  • komunikativnost
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu

Nabízíme:

  • příležitost pracovat pro FLEXI, nejznámější a nejlepší produkt životního pojištění na trhu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost osobního a profesního růstu
  • moderní a příjemné pracoviště v centru Pardubic s dobrou dopravní dostupností
  • atraktivní zaměstnanecké benefity např. příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu, volný čas, stravenky…
  • jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů) a 5 dní zdravotního volna
  • datum nástupu: ihned
  • budete pracovat v Pardubicích

V případě zájmu o nabízené pracovní místo, využijte, prosím, odpovědní formulář k zaslání Vašeho CV.

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.