PVZP hledá produktového specialistu v odboru produktového managementu zdravotního pojištění

20.4.2017 JOBs

Společnost Pojišťovna VZP, a. s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na níže uvedenou pozici:

Produktový specialista v odboru produktového managementu zdravotního pojištění

Pracovní náplň:

  • Tvorba pojistných produktů pojištění osob se zaměřením na zdravotní pojištění (pojištění cizinců, úraz, závažná onemocnění, denní odškodné v nemoci)
  • Vývoj produktových změn a jejich zavádění (parametry pojištění, sazby, pojistné podmínky, realizace změn do provozních systémů, testování)
  • Prezentace a informování o produktových změnách ostatní útvary pojišťovny
  • Vyhotovování nestandardních nabídek pojištění a nestandardních pojistných smluv

Požadavky:

  • SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
  • Praxe při tvorbě pojistných produktů pojištění osob min. 3 let
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci s možností seberealizace
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké výhody
  • Pružnou pracovní dobu

Místo pracoviště: Praha

Datum nástupu: červen 2017

Nástupní mzda: 35 000 – 40 000,- Kč, možnost úpravy mzdy po zapracování

Kontaktní osoba: zdenka.vadasova@pvzp.cz - pro zaslání CV a motivačního dopisu

Pracovní poměr na dobu určitou na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou. Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude vypracování zadaného úkolu. Ostatním kandidátům předem děkujeme.

Zdroj: Pojišťovna VZP, a. s.