Lloyd´s postoupil v Číně zase o krůček


			Lloyd´s postoupil v Číně zase o krůček
19.9.2011 Vývoj trhu

Lloydś dnes uzavřel v Číně první pojistnou smlouvu prostřednictvím své plně vlastněné dceřiné společnosti. Tou je Lloyd’s Insurance Company (China) Limited. Znamená to další krok ve strategii Lloyd´s stát se významným poskytovatelem specializovaného pojištění a zajištění v tomto regionu.

Zpočátku bude Lloyd´s nabízet prostřednictvím svých čtyř agentur tyto druhy pojištění: D&O, lodního nákladu a pojištění sportovců s tím, že v budoucnu to bude daleko víc produktů.

Předseda Lloyd´s Lord Levene uvedl: "Jsme rádi, že jsme udělali další krok na naší cestě do Číny, je to další historický milník Lloyd´s. Považujeme Asii pro náš vývoj za naprosto klíčovou. Věřím, že půjde o stejný úspěch jako pro nás byla Amerika v minulém století. "

Předseda představenstva a generální ředitel společnosti Lloyd´s China Eric Gao dodal: "Je to malý, ale důležitý krok pro Lloyd´s China. Zajištění bude i nadále naším hlavním zdrojem obchodu, ale zde je rovněž ohromný potenciál pro pojišťovací byznys. Lloyd´s má odborné znalosti a schopnosti, které mohou podporovat růst finančních center, jako je Šanghaj, které umožní společnostem kompenzovat jejich rizika v době, kdy poroste jejich byznys.“

Lloyd´s

Zdroj: Lloyd´s

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS