Průkopníci služeb nezávislého likvidátora


			Průkopníci služeb nezávislého likvidátora
26.4.2013 Vývoj trhu

Dnes přinášíme poslední díl seriálu, věnovaný nezávislým likvidátorům. Lépe řečeno jednomu z nich, kterým je společnost Inservis. Názory na práci Inservisu jsou vesměs pozitivní. Někteří oslovení připomínají, že využívají služeb podobných společností, jakou je například Lapa Servis. Jak uvedl generální ředitel pojišťovny Triglav Ing. Petr Baný, Lapa Servis jim občas pomáhá s významnými škodami v oblasti pojištění průmyslových rizik. „S jejich pomocí jsme likvidaci pojistné události dokázali ukončit daleko rychleji a kompletně vyplatit,“ konstatoval Baný.

Ing. Marek Vereb, ředitel odboru likvidace pojistných událostí ze slovenské pojišťovny QBE Insurance sdělil, že Inservis je jedním z mála vysoce profesionálních externích likvidátorů jak na českém, tak na slovenském trhu. „Spolupracujeme spolu víc než sedm let a protože Inservis je partnerem Crawfordu, využili jsme jejich služby i v ostatních evropských zemích. Společně řešíme jen ty nejnáročnější pojistné události, protože naše pojišťovna využívá především služeb interních likvidátorů,“ uvedl Vereb.

„Když se řekne Inservis, bez váhání a díky vlastní zkušenosti ze společné spolupráce na řadě více či méně komplikovaných případech, reaguji slovy Průkopník služeb nezávislého likvidátora v Čechách a na Slovensku – vysoká profesionalita, odborná zdatnost a spojení s předním světovým nezávislým likvidátorem pojistných událostí, společností Crawford,“ dodal ředitel české QBE Insurance Dominik Štros s tím, že služby společnosti Inservis využívá QBE aktivně řadu let ke spokojenosti své i svých zákazníků.

Služeb Inservisu využívá podle vedoucího oddělení likvidace majetkových pojistných událostí Petra Jandeka také pojišťovna Allianz.

Za profesionály je považuje i bývalý generální ředitel Kooperativy Konštantín Alexejenko. Tvrdí, že Inservis měl vždy profesionální přístup jak k pojišťovně, tak k poškozenému. Jeho služeb využívá podle Ladislava Kopsy i Česká pojišťovna.

„Jde o společnost, která nastavila v České republice standard činnosti nezávislého likvidátora se širokým záběrem a vazbou na mezinárodní lossadjusterské společnosti,“ uzavřel tiskový mluvčí ČSOB Pojišťovny Petr Milata.

A jaké jsou vaše zkušenosti s Inservisem a s nezávislými likvidátory obecně? Zajímá nás váš názor!

Zdroj: DŠ

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Vyváženost

Marek Orawski,  2. 5. 2013

Mám v této branži dlouholeté zkušenosti. Proto si dovolím tvrdit, že tady jde těžko napsat článek vyváženě.
Ukažte mi někoho, kdo odvádí stejnou kvalitu jako Inservis, disponuje podobným odborným zázemím, nechová se korupčně a podniká fér, a já se s ním rád seznámím..

si děláte legraci? nechová se korupčně? a podniká fér?

Karel Janík,  3. 6. 2013

možná bysme mohli společně vyplnit tento formulář: https://www.centralniregistrdluzniku.cz/protikorupcni-linka-pridat.htm

- aneb víc hlav víc ví....

www.protikorupcni-linka.cz

a nebo zde,  3. 6. 2013

- stačí vyplnit... a děj se vůle Boží...

pokud jste ten co se podepsal

Jiří Novotný,  3. 6. 2013

tak jistě znáte velmi dobře společnost LAPA SERVICE s.r.o. - pokud to jméno použil někdo jiný, tak je možnost se seznamit se společností LAPA SERVICE s.r.o.

reakce...

Kupička,  3. 6. 2013

Pane podepsané Orawski, tedy vy který zneužíváte toto jméno:

Píšete: nechová se korupčně a podniká fér, a já se s ním rád seznámím..

To myslíte opravdu vážně? Právě tak se Inservis chová...

Názor zúčastněné osoby na Inservis

Milan Krupička,  27. 4. 2013

Ty 3 články snad pro Inservis nemohou být dobrou reklamou. Ve všech pojišťovnach vědí jak to je.... takže takto jednostranně napsaný článek shazuje částečně i portál opojisteni.cz. Patrně obeznámeným lidem dojde, že to bude reklama Inservisu... nemyslím si, že by to zanechalo v lidech v pojišťovnách nějaký pozitivní názor na Inservis...  neboť je obecný názor takový, že jde o uplácení ředitelů úseků likvidace škod, možná přímo vedení malých pojišťoven, alespoň těch, kteří jsou tak naivní, že na to přistoupí ...

nejen Inservis...

Jiří Novák,  26. 4. 2013

...dovolím si zde upozornit, že nikoli Lapa Servis, ale LAPA SERVICE, která je dle článku pp. neprofesionální a likviduje jen pro Triglav pojišťovnu.

Smutné zjištění po přečtení reklamního článku. Nelze upřít Inservisu ono průkopnictví a navázání na globálního likvidátora - nicméně Vámi zmiňovaný Lapa Servis je též součástí globální likvidátorské skupiny a jeho činnost v rámci likvidace škod je neopomenutelná...

RSS

Související články