Czech Superbrands 2015 má vítěze. Je jím Defend Group.


			Czech Superbrands 2015 má vítěze. Je jím Defend Group.

Společnost Defend Insurance Group, která zastává pozici coverholdera pojišťovně Lloyd’s of London v Česku, na Slovensku i v Maďarsku, dosáhla v soutěži Czech Superbrands Award 2015 nevšedního úspěchu. Spotřebitelé, a následně i odborná porota Superbrands Brand Council Česko, ocenili značku Defend cenou Superbrands 2015, která získala certifikát Czech Superbrands award. Zařadila se tak do skupiny elitních značek, které mohou sloužit jako příklad úspěšného rozvoje a dynamického vylepšování brand image.

Vítěze Defend Insurance, zvolili odborníci i veřejnost.

Superbrands není soutěž, do které je možné se přihlásit. Značka musí být na základě obchodních výsledků nominována. A právě v tom spočívá její exkluzivita. Hodnocení a nominaci značek, probíhají na základě identických kritérií, dnes už téměř v devadesáti zemích světa, včetně Česka i Slovenska. Cíl programu je jasný. Seznámit nejen odbornou, ale i širokou veřejnost s historií nejpopulárnějších značek a to na základě nezávislých preferencí zákazníků a hodnocení odborné poroty, kterou tvoří největší odborníci z oblasti komunikace, médií, patentů, brandingu, PR a marketingu. Používají při tom kritéria, jako síla a povědomí o značce, loajalita zákazníků, pověst a tradice.

Díky letošnímu úspěchu, se Defend Insurance Group stává nepřehlédnutelnou a významnou firmou v automobilovém sektoru. K jejímu mimořádnému výsledku přispěl v posledních letech také nárůst prodeje vozidel, rozvoj obchodní sítě Defend a inovační řešení produktů. Za společnosti, si přiváží slavnostní ocenění Tribune Event i generální ředitel a CEO společnosti DEFEND Group, Ing. Pavel Vojtek.

Jen nejlepší z nejlepších. Po celý rok.

Ocenění Superbrands je nejzajímavějším, celosvětově fungujícím programem hodnocení obchodních značek, který vznikl před více jak patnácti lety ve Velké Británii. Cenu každoročně získávají jen ti nejlepší z nejlepších. Ti, kteří mají ve své oblasti výbornou pověst, a které zákazníci spojují s hodnotami a pozitivními emocemi. Pečeť kvality Superbrands je pro firmu totiž znakem pozitivní spjaté vazby a silného povědomí o značce v očích zákazníků i odborné veřejnosti. Značka Defend Insurance Group, má možnost tuto pečeť aktivně využívat po celý tento rok, stejně jako další marketingové nástroje: Průzkum trhu, prezentace v ročence, mediálním kanálu, účast v Superbrands TV a účast na slavnostním Tribune Event.

 

Defend Insurance Group

Zdroj: Defend Finance

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články