Allianz má novou globální kreativní agenturu Ogilvy & Mather


			Allianz má novou globální kreativní agenturu Ogilvy & Mather

Allianz si vybrala pro spolupráci novou globální kreativní agenturu Ogilvy & Mather. Mediacom zůstává nadále globálním mediálním partnerem. Cílem tendru bylo najít pro Allianz nejlepšího partnera pro spolupráci při řešení stávající i budoucí strategie značky. Allianz hledala silného a inovativního obchodního partnera zejména pro proces digitalizace a agentura Ogilvy jednoznačně prokázala schopnost posunout Allianz na vyšší úroveň v tradiční i digitální komunikaci se zákazníky.

„Spotřebitelské chování, ale i technologie klientů se dnes vyvíjejí rychleji než kdykoliv dříve, a to i v oblasti pojištění a investic. Najít skutečného obchodního partnera, který bude sdílet naši cestu k udržení a dalšímu posílení naší již dnes vynikající pozice důvěryhodného partnera a vedoucího pojistitele na světě – to byl náš úkol číslo jedna," říká Joseph K. Gross, vedoucí manažer značky skupiny Allianz SE.

Součástí zakázky je podpora jak globální, tak i lokálních značek Allianz Group. Marketingová spolupráce bude zahrnovat návrh komunikační strategie až po její realizaci, včetně výstupů v médiích, na sociálních sítích a v mobilní komunikaci, stejně jako v rámci globálních sponzorských aktivit.

Ogilvy bude řídit spolupráci z Düsseldorfu prostřednictvím regionálních týmů a s podporou místních poboček v jednotlivých zemích. Kontrakt bude účinný od října 2014, přičemž místní subjekty naváží partnerství od roku 2015. Smlouva bude uzavřena na tři roky. „Je to pro nás velmi čerstvá informace. Zatím mohu uvést, že jsme připraveni vstoupit do jednání s tuzemskou pobočkou Ogilvy, abychom se pobavili o možnostech lokální spolupráce v České republice,“ dodává šéf marketingu Allianz Pavel Jechort.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články