AXA spustila interaktivní poradnu na sociální síti LinkedIn


			AXA spustila interaktivní poradnu na sociální síti LinkedIn

Finanční skupina AXA spustila na LinkedInu vzdělávací skupinu „Průvodce vaší finanční budoucností“. Jejím záměrem je v obecné rovině zvyšování finanční gramotnosti veřejnosti, funguje ale především jako osobní poradna. Díky interaktivnímu obsahu mohou uživatelé klást konkrétní dotazy, které s nimi poté individuálně řeší specialisté z AXA.

„Naší prioritou je vycházet vstříc klientům, a to jak stávajícím tak potenciálním. Proto jsme se rozhodli založit skupinu na sociální síti LinkedIn, kde je k dispozici tým našich odborníků, kteří jsou schopni vysvětlit mnohdy komplikovanou problematiku světa financí jednoduchým a srozumitelným způsobem, každému jednotlivému tazateli na míru,“ vysvětluje Karel Žyla, manažer PR a interní komunikace finanční skupiny AXA.

Cílem této vzdělávací skupiny je především pomáhat zájemcům z řad veřejnosti se zabezpečením života, zdraví, důchodu, a v neposlední řadě také s investicemi. Zkušení experti ze skupiny AXA tak s jednotlivci individuálně řeší jejich aktuální životní situaci, a jsou schopni jim poskytnout odborné rady, které jim mohou pomoci pro lepší plánování jejich finanční budoucnosti.

Obsah stránky je pravidelně doplňován o nové a aktuální informace z oblasti pojišťovnictví a investování. Zajímavou nabídku možností, jak plánovat svou finanční budoucnost, naleznou zájemci také v nově zřízené interaktivní aplikaci na webových stránkách http://kariera-budoucnost.axa.cz/, kterou lze jednoduše propojit s informacemi ze sociální sítě LinkedIn. Aplikace sama vložená data zanalyzuje a zpracuje výstupní video, po němž zájemce získá relevantní kontakty a odkazy.

Více informací je dostupných na webových stránkách linkedin.

 

AXA

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články