Dnes padl další důkaz: Allianz je v posledních letech tahounem inovací v pojišťovnictví


			Dnes padl další důkaz: Allianz je v posledních letech tahounem inovací v pojišťovnictví

V soutěži Nejlepší pojišťovna roku 2013 získala první místo v kategorii Pojišťovací inovátor Allianz pojišťovna za produkt životního pojištění s Garancí nejvyššího plnění. Přináší dvě novinky, jednu světovou a jednu českou. Poprvé v naší zemi plně zohledňuje zdravý životní styl, takže klienti, kteří nekouří, mají svou váhu pod kontrolou nebo chodí na preventivní prohlídky, získávají pojištění o desítky procent levněji, než ti, kteří o své zdraví nedbají. Poprvé na světě navíc Allianz vyplácené peníze za závažný úraz automaticky navyšuje na nejvyšší hodnotu z pěti největších pojišťoven. Podobnou cenu za inovaci už dostala v roce 2012.

Je obvyklé, že za stejný úraz vyplatí každá pojišťovna různé peníze. Některá plní více za ztrátu ruky, jiná za zlomeninu stehenní kosti. Vzhledem ke složitosti pojistných podmínek nedokáže zájemce o pojištění vybrat produkt s nejvyšším plněním. „Díky garanci nejvyššího plnění u nás získává klient v běžném životním pojištění jistotu, aniž by sám porovnával složité oceňovací tabulky,“ vysvětluje vedoucí produktových inovací Allianz pojišťovny Martin Podávka. Allianz to udělá za něj. „Konkrétně jde o 87 položek trvalých následků a 161 položek denního odškodného, což žádný člověk sám prozkoumat nedokáže,“ dodává Podávka.

Inovace jsou motorem rozvoje a není divu, že Allianz se dobrovolně stala lídrem v dalším směřování českého pojišťovnictví. Kategorii Pojišťovací inovátor totiž vyhrála už před dvěma roky, kdy zaujala porotce produktem pojištění PRO Ženy.

Stejně jako v minulých letech podrobili porotci této soutěže pojišťovny působící na českém trhu pečlivému zkoumání. Hodnotili jejich ekonomické ukazatele, detailně prověřovali reprezentativní produkty životního a neživotního pojištění, ale také služby pojišťoven, které si ověřili vlastním testováním.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články