Jedinečný portál ze světa veřejných zakázek – vz24.cz


			Jedinečný portál ze světa veřejných zakázek – vz24.cz

Patříte-li mezi podnikatele, kteří mají zájem zúčastnit se veřejných tendrů, anebo Vás tato problematika jen zajímá, je zde web přímo pro vás. Portál www.vz24.cz, jehož duchovním otcem je JUDr. Jaroslav Bursík, si klade za cíl rychle, přesně, aktuálně a objektivně informovat o všem novém, co se v oblasti veřejných zakázek událo.


Jak samotný název napovídá, cílem je monitorovat vše nové, co se kolem veřejných zakázek odehrálo, po dobu 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Krom vlastní redakční práce je velmi důležitá spolupráce s největší tiskovou a informační agenturou u nás, s ČTK, jejíž zpravodajský servis tento portál sleduje a využívá po celý den. I to je zárukou, že všechny informace budou aktuální a přesné.


Portál www.vz24.cz/ je sestaven tak, aby mohl přinášet zpravodajství ze všech krajů ČR, a mohl tak informovat skutečně každého o dění i v jeho regionu. Součástí obsahu je rovněž přístup do přehledného Katalogu veřejných zakázek, který čerpá z dat uveřejněných v Informačním systému o zadávání veřejných zakázek (IS ZVZ), tedy z oficiálního informačního systému veřejné zprávy.


Každá kauza, i kdyby se vlekla měsíce či roky, je tak zde podrobně sledována od svého počátku až po aktuální dění a čtenář může najít vše podstatné v několika článcích. Výhodou nepochybně je i to, že ke každé kauze jsou připojeny odkazy na jiná média, která případ sledovala a komentovala, a tak může čtenář získat ucelený pohled na jednom místě, aniž by musel něco zdlouhavě dohledávat. Dále zde naleznete rubriku Lidé ve VZ, která se věnuje lidem ze světa veřejných zakázek.


Registrovaný čtenář najde www.vz24.cz/ komplexní pohled na celou problematiku z oblasti veřejných zakázek, a to pomocí názorů odborníků, monitorováním novinek v legislativě, studiemi atd., a tak umožňuje čtenáři jednoduchou a přehlednou orientaci v celé oblasti veřejných zakázek. Registrovaným čtenářům je pravidelně zasílán Týdenní souhrn novinek a měsíčník Zpravodaj vz24.cz. Pochopitelně tento web nezanedbává ani současný trend sociálních sítí, a tak můžete najít stránky vz24.cz na Facebooku i na Twitteru.


Portál www.vz24.cz/, na rozdíl od jiných portálů, které se zabývají veřejnými zakázkami, se chce i do budoucna zabývat nejenom výhradní specializací na zpravodajství oblasti veřejných tendrů, ale i komplexním pohledem na celou problematiku, a to pomocí názorů odborníků, monitorováním novinek v legislativě, studiemi atd., a tak umožnit čtenáři, aby se ve všem mohl bez potíží orientovat.

vz24.cz

Zdroj: vz24.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články