Mediální tváří rebrendingu ING na NN, bude skotský herec Ewan McGregor


			Mediální tváří rebrendingu ING na NN, bude skotský herec Ewan McGregor

Ewana McGregora jste mohli vidět ve filmech jako Moulin Rouge, Trainspotting nebo i v nových dílech Hvězdných válek. Nyní bude v mediální kampani holandského koncernu NN, propagovat změnu značky pojišťovny a penzijní společnosti ING.

 

O tomto rebrandingu ING jsme vás informovali již v průběhu října 2013 (ING oznámila přejmenování – novou značkou je NN). Tehdy ING Group oznámilo plán, týkající se přechodu k původnímu označení NN, tedy Nationale – Nederlanden. Datum této změny je připravené na 23. března 2015. ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost změní název na NN. Již od 21. února však poběží úvodní kampaň, která chystanou změnu oznámí. Tváří kampaně předcházející rebrandingu firmy bude populární skotský herec Ewan McGregor.

 

Součástí kampaně je televizní spot s McGregorem a prezentace v on-line médiích včetně sociálních sítí. Od konce ledna jsou klienti o změně jména rovněž informováni prostřednictvím klasických dopisů i elektronicky. Na TV spoty s Ewan McGregorem plynule naváže od 23. 3. 2015 hlavní kampaň lokální provenience, která se zaměří na komunikaci změny značky ING Životní pojišťovny a ING Penzijní společnosti na NN.

                                        Ewan McGregor propaguje NN

„Název NN byl zvolen právě kvůli odkazu na Nationale-Nederlanden, na původní název pojišťovny, jejíž jméno u nás nikdy neztratilo zvuk. Poukazuje na působivou tradici naší firmy v oblasti pojištění, a je zároveň i symbolickou tečkou za společným působením s bankou. Pro mě osobně je navíc rebranding velmi emotivní záležitostí. Když jsem do této firmy před 15 lety nastoupila, podepisovala jsem pracovní smlouvu na hlavičkovém papíře Nationale-Nederlanden. Klienti se zároveň ničeho nemusejí obávat. I když se mění naše jméno, my zde pro ně zůstáváme a i nadále jim chceme být spolehlivým partnerem,“ uvedla Renata Mrázová, generální ředitelka ING Životní pojišťovny a ING Penzijní společnosti ČR.

Zdroj: ING

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články