MetLife prostřednictvím pojišťovny MetLife Amcico završil akvizici životní pojišťovny Aviva v ČR


			MetLife prostřednictvím pojišťovny MetLife Amcico završil akvizici životní pojišťovny Aviva v ČR

MetLife, Inc., přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, završil prostřednictvím pojišťovny MetLife Amcico akvizici životní pojišťovny Aviva na českém trhu. Zahájení této transakce bylo poprvé oznámeno 30. ledna 2012.

„MetLife působí ve střední Evropě více než 22 let a tento region je pro nás z tržního pohledu strategický,” říká Michel Khalaf, prezident MetLife pro divizi Evropy, Středního východu a Afriky. „Je to pro nás opravdu velká příležitost rozvíjet obchod a získat na českém trhu více možností. MetLife si klade za cíl co nejsrozumitelněji pomoci zákazníkům najít správná řešení jak ochránit své rodiny a své finance. Se širokou nabídkou pojistné ochrany, kterou MetLife prostřednictvím rozrůstající se distribuční sítě nabízí, budou čeští zákazníci schopni mnohem snáze převzít kontrolu nad svou finanční budoucností.”

Touto akvizicí se MetLife stává 7. největší pojišťovnou na českém trhu v kategorii prodeje životního pojištění. „Investujeme zde do nepřetržitého růstu,” říká Khalaf.

Eric Clurfain, ředitel MetLife pro střední Evropu dodává, „Akvizice pojišťovny Aviva v České republice je pro MetLife a MetLife Amcico, která na českém trhu MetLife zastupuje, skvělou příležitostí. Spojujeme dvě dobře fungující společnosti s nepřehlédnutelnými výsledky. Toto spojení přináší v České republice velký potenciál a příležitost k růstu našeho obchodu a zároveň i možnost se ještě více soustředit na služby našim zákazníkům. Touto akvizicí MetLife učinil pevný závazek vůči místnímu trhu a na to jsme opravdu hrdí.“

Amcico pojišťovna a.s., MetLife Amcico

Zdroj: MetLife Amcico

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články