Nejlepší pojišťovnou v Česku je dle hlasování veřejnosti v anketě Zlatý měšec 2014 MetLife


			Nejlepší pojišťovnou v Česku je dle hlasování veřejnosti v anketě Zlatý měšec 2014 MetLife

Nejlepší pojišťovnou byla v jubilejním 10. ročníku ankety Zlatý měšec 2014 zvolena MetLife pojišťovna, která za sebou nechala dalších 37 pojišťovacích domů. Hodnotitelé, což byla laická veřejnost, pozitivně ocenili ceny pojištění, klientský servis a zejména rozsah pojistného krytí. Jméno MetLife se prvním místě prestižní ankety objevilo poprvé, o premiéru však nejde, neboť před dvěma lety zvítězila Aviva životní pojišťovna, která se v roce 2012 sloučila s MetLife.

Lidé pojišťovny hodnotili známkami jako ve škole (1 – nejlepší, 5 – nejhorší), MetLife zvítězila s výslednou známkou 1,7. „Vítězství nás samozřejmě velmi těší. Naše pojišťovna je v očích veřejnosti vnímána jako seriózní globální firma s proklientsky orientovaným přístupem, dlouhou tradicí a finančním zázemím. Hlasující ve slovních komentářích ocenili výborný servis našich poradců, komunikaci s nimi a také rychlé plnění v případě pojistných událostí,“ uvedl Daniel Martínek, generální ředitel MetLife pojišťovny, a dodal: „Vítězství bereme jako motivaci do budoucna. Na letošní rok jsme připravili půlroční inovační cyklus, v jehož rámci chceme veřejnosti dvakrát v roce představovat novinky, jejichž cílem je zkvalitňování našich služeb. První změnou je zásadní a dá se říci i revoluční úprava našich pojistných podmínek, které jsme představili spolu s novým dětským pojištěním Kamarád před několika týdny.“

O výsledcích ankety Zlatý měšec rozhodli po desáté v řadě čtenáři serveru Měšec.cz. Vybírali nejlepší finanční instituce mezi bankami a družstevními záložnami, pojišťovnami, úvěrovými společnostmi, penzijními fondy a společnostmi obchodujícími s cennými papíry. Rozhodujícími parametry hodnocení byly spokojenost s nabídkou služeb, jejich kvalitou, cenou a klientským servisem jednotlivých institucí. O vítězství rozhodla průměrná známka za všechna hodnocená kritéria.

Metlife

Zdroj: Metlife

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články