Německý Talanx změnil jméno svého pojistitele HDI Gerling na HDI Global SE


			Německý Talanx změnil jméno svého pojistitele HDI Gerling na HDI Global SE

Německá průmyslová pojišťovna HDI Gerling Industrie Versicherung AG změnila své jméno a nyní bude vystupovat pod názvem HDI Global SE. Změna byla ohlášena spolu se změnou názvu v obchodním rejstříku 8. ledna. Přejmenování bylo řádně schváleno akcionáři i dohledovými orgány.

„Přejmenování je důležitý milník v naší více než 100 leté historii,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva HDI Global SE, dr. Christian Hinsch a dodal: „Nové jméno reflektuje posilování mezinárodního profilu našeho podnikání. Dnes HDI generuje téměř 60 procent celkového pojistného na zahraničních trzích, co se průmyslu týče a tento trend sílí.“

Zkratka HDI znamená v originále „Haftpflichtverband der deutschen Industrie" (Což znamená „Odpovědnostní spolek pro německý průmysl“). Spolu s uvedením nového jména skupiny došlo rovněž i k redesignu mezinárodních internetových stránek skupiny.

Oficiální stránky HDI Global SE nyní najdete na adrese www.hdi.global. Zákazníci i makléři zde mají všechny informace uspořádané na míru jejich potřebám. Nová platforma pracuje v responzivním designu, vhodném pro přístup, jak z PC, tak z chytrých zařízení.

HDI Global SE dosáhl v posledním roce ještě většího zapojení do průmyslových pojištění než v minulých letech a obstaral tak více než tři tisíce mezinárodních pojistných programů po celém světě. Mezi klienty německého pojišťovacího giganta patří téměř všechny společnosti na seznamu DAX ( Pozn. red.: soupis třiceti společností s nejkvalitnějšími a nejlikvidnějšími akciemi, s nimiž se obchoduje na Frankfurtské burze cenných papírů), i společnosti mnohem větší, na mezinárodní scéně. HDI Global Network zahrnuje společnosti a partnery ve více než 130 zemích světa, v nichž zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců. V České republice zastupuje HDI Global organizační složka HDI Versicherung AG.

Zdroj: HDI Versicherung AG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články