Skupina AXA má nový web. Je dostupný z mobilu i tabletu


			Skupina AXA má nový web. Je dostupný z mobilu i tabletu

Skupina AXA spustila nové webové stránky, které nabízejí jednodušší a intuitivnější přístup k informacím ze společnosti. Novinky, informace o produktech, anebo vývoj investic si návštěvníci odedneška mohou pohodlně prohlížet také na svých tabletech nebo smartphonech.

„V současné době přichází na náš web již přibližně 10 % návštěvníků z mobilních zařízení a jejich počet se velmi rychle zvyšuje. Nový web se proto tomuto trendu přizpůsobuje a zákazník se tak k obsahu dostane mnohem snadněji,“ říká Lucia Mališová, internetová specialistka finanční skupiny AXA.

Nové internetové stránky skupiny AXA mají nejen modernější design, ale především zákazníkům ulehčují přístup k obsahu a informacím. Web www.axa.cz je nastaven tak, aby se vždy přizpůsobil zařízení, ze kterého zákazník na stránku přichází. Majitelé tabletů a smartphonů si tak informace o společnosti mohou vyhledat pohodlněji.

Vzhled nových webových stránek odráží firemní standardy skupiny AXA a používá se po celém světě. Navigace je zjednodušená tak, aby klient našel požadovanou informaci v co nejkratším čase. Přímo na hlavní stránce tak zákazníci naleznou rychlé linky na řešení různých životních situací, přímé kontaktování pojišťovny, ale i aktuální vývoj hodnoty podílových fondů. „Informace jsme seřadili podle témat, která naše zákazníky zajímají nejčastěji tak, aby hledanou informaci našli rychle a intuitivně,“ doplňuje Lucia Mališová.

Samozřejmostí je také přístup do klientského prostředí Moje AXA, ve kterém mohou zákazníci sledovat vývoj svých investic, stav smluv, anebo postup řešení pojistné události.

AXA

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články