Slavia pojišťovna upravila povinné ručení tak, aby bylo spravedlivé pro každého řidiče


			Slavia pojišťovna upravila povinné ručení tak, aby bylo spravedlivé pro každého řidiče

Zbrusu nové povinné ručení, které je spravedlivé pro každého řidiče, nabízí od 1. července 2014 Slavia pojišťovna. Součástí produktu, který ocení především ukáznění motoristé, je totiž upravený model pro výpočet pojistného. Přepracovaný sazebník oproti minulosti více zohledňuje rizikovost motoristů s ohledem na jejich věk, vyježděné měsíce na ČKP, počet způsobených škod nebo riziko nehody v bydlišti řidiče. Cílem bylo i co nejvíce obsáhnout aktuální trendy výrobců vozidel týkající se výkonu a obsahu motoru. Další novinkou je možnost sjednat si autopojištění online pomocí ojedinělé technologie interaktivního poradce.

Nejvíce výhod u pojištění získávají zodpovědní řidiči

„Snažíme se co nejvíce zvýhodnit odpovědné motoristy a dát jim možnost neplatit za povinné ručení více než je nutné. Nechceme, aby dobří a opatrní řidiči dopláceli na ty nezodpovědné. Snažíme se zvýhodnit i motoristy z méně rizikových regionů nebo řidiče, kteří již mají „své odježděno“. Právě jim umíme nabídnout zajímavé bonusy: k povinnému ručení například získají cestovní Europojištění a pojištění pokut Kryštof na rok zdarma. Mimo toho od nás dostanou za 10 let bez nehody slevu z povinného ručení až do výše 50 %,“ říká Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny, vedoucí divize autopojištění.

Autopojištění s odpovědností chrání řidiče i mimo volant

Motoristé si mohou u Slavia pojišťovny dále sjednat na českém trhu ojedinělou kombinaci povinného ručení a pojištění občanské odpovědnosti. „Tímto naším novým a vyloženě praktickým produktem reagujeme na nový občanský zákoník, který výrazně zvětšuje prostor pro nároky poškozených, ať už někomu způsobíte třeba majetkovou škodu nebo vážnou újmu na zdraví. Řidiči, kteří si u nás sjednají Autopojištění s odpovědností, mají v k dispozici navýšené limity pojistného plnění pro újmu na zdraví i škody na majetku až 100 milionů korun. Nechybí ani asistenční služby,“ prozrazuje Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny.

Interaktivní poradce simuluje setkání klienta a pojišťovacího poradce

Od letošního července si mohou řidiči sjednat nové autopojištění pomocí ojedinělé technologie interaktivního poradce, která bude součástí webových stránek Slavia pojišťovny. Tato technologie plně simuluje setkání klienta a pojišťovacího poradce. Odstraňuje tak poslední nevýhody sjednání pojištění on-line. „Komunikovat s operátorem můžete na jakémkoli místě, aniž byste museli navštívit pobočku pojišťovny nebo si domlouvat schůzku s obchodním zástupcem. Za asistence operátora klient nastavuje, optimalizuje a uzavírá pojištění. Operátor klientovi ve videopřenosu radí, zobrazuje grafické prvky, parametry pojištění a interaktivní formuláře, do kterých operátor nebo klient vyplňují informace o pojistné smlouvě,“ informuje na závěr obchodní ředitel Slavia pojišťovny Josef Moravec.

Slavia pojišťovna

Zdroj: Slavia pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články