AIG odhaluje nové logo


			AIG odhaluje nové logo
3.10.2012 Tiskové zprávy

Skupina American International Group, Inc. (NYSE: AIG) dnes odhalila inovované logo AIG s moderním designem a novou barevnou paletou. Aktualizované logo se začne objevovat v širším měřítku v reklamních a marketingových materiálech společnosti na podzim tohoto roku.

 

Inovované logo AIG se bude používat v omezené míře až do doby, kdy společnost dokončí změnu značky svých segmentů majetkového neživotního a životního pojištění a důchodového pojištění na podzim tohoto roku. Až bude změna značky dokončena, segment neživotního pojištění, který je v současné době provozován pod názvem Chartis, se stane AIG ve většině lokalit. Segment životního pojištění a důchodového pojištění společnosti, který je v současné době znám pod názvem SunAmerica Financial Group, se přejmenuje na AIG Life and Retirement.  

„Dobré jméno společnosti AIG zůstane zachováno a naši klienti, investoři a veřejnost ve zvyšující se míře vnímají, že AIG splatila podíl vlády v plné výši plus zisk,“ uvedl Robert H. Benmosche, prezident a generální ředitel společnosti AIG. „Naše nové logo odráží redesign a směřování společnosti AIG - moderní, dynamické, transparentní a revitalizované. Každý den pracujeme na tom, abychom dostáli výše uvedenému - tím, že inovujeme a současně zajišťujeme pro naše klienty vynikající produkty a služby.“

American International Group, Inc. (AIG)

Zdroj: AIG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články