Allianz pojišťovna má otestované penzijní prodejce


			Allianz pojišťovna má otestované penzijní prodejce
12.3.2013 Tiskové zprávy

Allianz pojišťovna řádně vyškolila síť svých obchodních partnerů na nové penzijní produkty, které od letošního roku zavedl zákon o doplňkovém penzijním pojištění. Jako jedna z prvních pojišťoven na trhu je tak připravena poskytovat svým zákazníkům bezpečné spoření na penzi ve II. pilíři podle nové penzijní reformy. Školení a testování pro 3200 obchodních partnerů Allianz pojišťovny zajistila společnost Unicorn Systems.

Kompletní e-learningový systém pro Allianz pojišťovnu postavila softwarová společnost Unicorn Systems na internetové službě Unicorn Universe. V Unicorn Universe jsou dostupné všechny vzdělávací materiály přes internet, a to v režimu 7x24. Zároveň je v něm vedena evidence 3200 účastníků školení a pravidelný reporting o stavu jejich přípravy. Interaktivní studijní materiály a testovací otázky připravil Unicorn Systems ve spolupráci s vysokou školou Unicorn College. Součástí interaktivního e-learningového materiálu je také sada přípravných testů, které ověří připravenost prodejců na vlastní certifikační zkoušku. Ta je podle nařízení České národní banky povinná pro všechny penzijní prodejce od června 2013.

"Při přípravě e-learningového systému šitého na míru potřebám našeho klienta jsme využili dlouhodobé zkušenosti s realizací projektů v Allianz pojišťovně, zejména pak vynikající znalost jejího prostředí a specifických požadavků. Systém jsme navrhli tak, aby e-learningové prostředí bylo možné nadále rozvíjet o další vzdělávací aktivity," dodal Jiří Mráz, Managing Director Unicorn Systems.

 

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články