Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi


			Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi
5.11.2014 Tiskové zprávy

Allianz pojišťovna spustila redesignovanou podobu svého webu www.allianz.cz, kterou pro ni připravila společnost Etnetera. Nová verze webových stránek přichází s kompaktnějším designem, novými funkcemi a přehlednější strukturou prezentovaného obsahu. Proměnou prošly také stránky obchodních poradců a servisních míst.

Získané výstupy z uživatelského testování webu a z workshopů s obchodními zástupci byly základem návrhu nové podoby internetových stránek. „Naším hlavním cílem bylo oživit a zároveň zpřehlednit homepage a stránky produktů. Vytvořili jsme proto novou hlavičku a přidali rychlou volbu pro nejpoužívanější funkce webu. Úpravami prošla také navigace mezi kategoriemi a produktové stránky. Kompletní redesign má za sebou také web obchodních zástupců, pro které jsme naprogramovali nové funkce pro lepší správu obsahu jejich osobních stránek,“ uvedla on-line specialistka Allianz Kateřina Jeníková.

Allianz pojišťovna bude i do budoucna pracovat na tom, aby svůj web posouvala technologicky i uživatelsky dál. Současné změně webu nejvíce pomohlo právě uživatelské testování, které jeho tvůrcům „otevřelo oči“ ve věcech, které IT specialisté berou jako samozřejmé.

“Na den přesně, kdy jsme před rokem spustili zcela novou podobu stránek, jsme letos uvedli do života citlivý redesign homepage s dílčími změnami uvnitř webu. Věříme, že nová podoba webu je posunem vpřed a na dalších změnách budeme i nadále pracovat”, říká Lukáš Lejsek, projektový manažer Etnetery.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články