Allianz pojišťovna spustila zbrusu nový web - má řadu novinek


			Allianz pojišťovna spustila zbrusu nový web - má řadu novinek
5.11.2013 Tiskové zprávy

Internetové stránky www.allianz.cz dostaly nový vzhled a představují nejmodernější webovou prezentaci Allianz pojišťovny ve světě. Poskytují přehlednější navigaci, snadný přístup k on-line službám, stejně jako možnost sjednat si pojištění výhradně prostřednictvím internetu. Najdete na nich i řadu novinek. Samozřejmostí je fulltextové vyhledávání, snadná orientace při hlášení pojistné události a přehledné zobrazení kontaktních míst na mapě. Nechybí ani stránka, obsahující odpovědi na všechny klíčové dotazy a nově jsou na tomto webu vystaveny i některé on-line formuláře, jež byly dříve pouze v off-line podobě.

"Snažili jsme se o to, aby naše nové stránky byly srozumitelné, přehlednější a intuitivnější, aby měly modernější podobu a klienti na nich našli formuláře, kterým rozumějí," říká Kateřina Jeníková, specialistka on-line marketingu Allianz pojišťovny. Poslední změnu prodělaly internetové stránky Allianz před sedmi lety.

„Projekt nového webu Allianz jsme od počátku vnímali jako stěžejní realizaci v rámci naší dlouhodobé spolupráce. Neuspěchali jsme přípravnou analytickou část a pracovali jsme s poměrně velkým množstvím variant grafických návrhů, přičemž design webu je výsledkem vzájemné dohody stvrzující pochopení představyAllianz pojišťovny a našeho doporučení,“ doplňuje Lukáš Lejsek, projektový manažer společnosti Etnetera, která tento web vytvořila.

Allianz je na českém trhu průkopníkem v nabídce služeb prostřednictvím internetu. Zahrnuje nejenom hlášení pojistných událostí nebo kontrolu plateb jednotlivých smluv, ale také například oblíbené sledování likvidace svých pojistných událostí. Vzhledem k tomu, že Allianz je přední světovou pojišťovnou a má zastoupení v sedmi desítkách zemí světa, klade značný důraz na vysoký stupeň zabezpečení všech dat a ochranu osobních údajů svých klientů. Všechny aplikace jejího webu jsou proto jednoduché na ovládání, ale současně velmi dobře zabezpečené proti zneužití.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články