Allianz rodinný běh v Olomouci odstartuje finalistka České Miss


			Allianz rodinný běh v Olomouci odstartuje finalistka České Miss
15.6.2011 Tiskové zprávy

Allianz pojišťovna zve všechny přátele pohybu a zábavy na Allianz rodinný běh, který se uskuteční v sobotu 18. června 2011 od 17:00 hodin na Horním náměstí v Olomouci. Jde o nesoutěžní běh na vzdálenost pouhých 2500 metrů, který odstartuje finalistka České Miss Blanka Štramberská. Výhodou tohoto běhu je, že při něm nejde ani o čas, ani o pořadí. Do cíle není třeba spěchat, neboť pamětní medaile na všechny jeho účastníky počkají. Allianz rodinný běh je součástí Olomouckého běžeckého festivalu.


Finalistka České Miss Blanka Štramberská bude speciálním hostem Allianz a v sobotu se s ní můžete vyfotografovat u stánku, který bude mít na olomouckém Horním náměstí k dispozici česká pobočka největší světové pojišťovny v neživotním pojištění. Kromě toho na malé i velké účastníky běhu čeká také stan plný balónků, skákací hrad, focení s Pastelkou nebo fotografování v roli pilotů Formule 1, kde právě Allianz patří k nepřehlédnutelným globálním sponzorům.


Allianz pojišťovna už dlouhá léta finančně přispívá na řadu významných projektů, zaměřených na děti, mládež a rodinu. S tímto segmentem se pojí i oblasti, na které se zaměřuje především: sport, kulturu a charitu. Cílem není jen podpořit značku Allianz a spojit ji se zajímavými projekty. Záměrem je vždy dlouhodobá spolupráce založená na důvěře, profesionalitě a odpovědnosti jak směrem k partnerům, tak ke komunitám, které tyto akce navštěvují.

Allianz

Zdroj: Allianz pojišťovna a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS