Allianz vytvořila nové značkové pojištění pro vozidla značky Škoda


			Allianz vytvořila nové značkové pojištění pro vozidla značky Škoda
9.1.2014 Tiskové zprávy

Allianz pojišťovna připravila další speciální pojištění pro renomovanou automobilku. Do této oblasti pronikla už před šesti lety s Toyotou, po které následovalo Volvo. Zkušenosti ze značkového pojištění teď využila ve spolupráci se ŠKODA AUTO a společností ŠkoFIN. Jejich novinka se jmenuje ŠKODA Pojištění a nabízí ji dealerská síť mladoboleslavské automobilky. Zahrnuje povinné ručení i havarijní pojištění a na rozdíl od standardní nabídky navíc majitelům vozidel Škoda poskytuje i řadu výhod a bonusů.

Součástí ŠKODA Pojištění je například koncept Domovského servisu, který spočívá v tom, že si zákazník při uzavření smlouvy určí konkrétní servis značky ŠKODA, který mu pak v případě pojistné události automobil opraví. Úhrada v takovém případě probíhá v cenách nových originálních dílů a motoristé se tedy nemusejí obávat tzv. amortizace.

„Další výhodou je bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy až na 20 dnů, v případě odcizení vozidla až na 60 dnů,“ vysvětluje ředitel pojištění vozidel a flotil Allianz pojišťovny Pavel Prokš. Nové ŠKODA Pojištění obsahuje i nejrychlejší bonusový systém na českém trhu. „Zatímco běžná lhůta pro získání 50% slevy je 10 let, zde ji motorista získá už za 5 let,“ dodává Prokš.

ŠKODA Pojištění vychází z dílny Allianz pojišťovny, která také zajišťuje likvidaci všech pojistných událostí. Majitelé nových nebo maximálně 18 měsíců starých škodovek jej mají k dispozici ve dvou variantách: „Standard“ a „Plus“, přičemž v obou je obsaženo jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Balíček „Plus“ navíc zahrnuje např. pojištění GAP, které zajišťuje pojistné krytí, chránící majitele auta před finanční ztrátou způsobenou poklesem hodnoty vozidla v čase. Zákazníkovi je tedy v případě odcizení vozidla či jeho totální škody vyplacen rozdíl mezi pořizovací a obvyklou cenou automobilu. Při zvolení varianty „Plus“ také nemá první pojistná událost vliv na bonus. V závislosti na zvoleném balíčku může dosáhnout celková úspora až 72 procent.

Allianz

Zdroj: Allianz pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články