Auto na lávce pro pěší, vozidlo nabourané milencem manželky


			Auto na lávce pro pěší, vozidlo nabourané milencem manželky
28.12.2012 Tiskové zprávy

Pojišťovací vtípky z pojišťovny Slavia:

Pokud vozidlo neohrožuje průchod chodců, může být na místě zanecháno

 K dopravní nehodě došlo v přesněji nezjištěné době od 17. února 2012 do 18. února 2012 09:15 hod., kdy dosud nezjištěný řidič řídil osobní motorové vozidlo Škoda Felicie. Z dosud nezjištěných příčin vjel mimo komunikaci u budovy vysokoškolských kolejí v Liberci směrem k lávce pro chodce. Během této jízdy s vozidlem sestoupal po delším vícestupňovém schodišti až k shora uvedené lávce. Zde poškozené vozidlo zanechal a z místa dopravní nehody utekl neznámo kam. Když byl majitel a uživatel vozidla zjištěn, byl telefonicky kontaktován policií, aby vozidlo odstranil z místa nehody. Uživatel vozidla však uvedl, že nemá náklady na odstranění vozidla. Policií bylo rozhodnuto, že pokud vozidlo neohrožuje průchod chodců, může být na místě dopravní nehody zanecháno.

Tento zřejmý vtípek bez známého pachatele však přišel Slavia pojišťovnu, kde mělo vozidlo sjednané povinné ručení, na téměř 50 000 Kč. Poškozeno totiž bylo žulové schodiště, po kterém vozidlo sjelo, a jeho majitel požadoval náhradu škody.

Ve vozidle, které mě nabouralo, opravdu byla má manželka s milencem

 „Při průjezdu městem jsem zahlédl stojící automobil Mazda, kde jsem měl vážné podezření, že v tomto automobilu mi je nevěrná manželka. Zabočil jsem tedy do ulice, abych zastavil před ním. Když jsem byl na stejné úrovni s Mazdou po mém pravém boku, Mazda začala prudce ujíždět, já jsem se jen snažil zařadit před ní a zastavit. Mazda narazila do zadního nárazníku. Když jsem vystoupil z vozidla, abych zhodnotil škody, Mazda se znovu rozjela a ujela od nehody. Bohužel ve vozidle Mazda opravdu byla má manželka. Majitele Mazdy znám ze zaměstnání, jeho přesnou adresu a rodné číslo bohužel nevím.“ V současné době se manžel (klient Slavia pojišťovny) s milencem nemohou shodnout, kdo nehodu zavinil. Případ šetří policie.

Pojišťovna Slavia

Zdroj: Slavia pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS