Běžte s FLEXI pro Paraple


			Běžte s FLEXI pro Paraple
9.9.2013 Tiskové zprávy

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny vás zve na Běh pro Paraple. Pojďte spolu s FLEXI podpořit hendikepované spoluobčany, a to 11. září 2013 v Letenských sadech. Zdeňku Svěrákovi předáme šek na 100 000 Kč.

Naší dlouhodobou strategií je pomoc klientům zejména v případě závažných životních situací a tento cíl máme s Centrem Paraple společný,“ shrnuje důvod podpory Centra Paraple Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR Pojišťovny České spořitelny. „FLEXI životní pojištění prostřednictvím Běhu pro Paraple pomáhá lidem poprat se s osudem a naučit se žít s hendikepem.“

Termín konání čtrnáctého ročníku benefiční akce ve prospěch Centra Paraple přesunuli organizátoři z důvodu povodní z června na září. Sportovní klání začne 11. září v 15 hodin v pražských Letenských sadech. Účastníci Běhu pro Paraple podpoří hendikepované spoluobčany zaplacením startovného a mohou si užít večerní koncert Jaroslava Uhlíře.

Zástupce FLEXI životního pojištění prezidentovi Centra Paraple, Zděňku Svěrákovi, předá šek na 100 000 Kč. Paraple podpoří také zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny, kteří se Běhu pro Paraple účastní pravidelně. I letos si na 100 metrů dlouhé trase zazávodí se svými kolegy a startovné 300 Kč od každého z nich půjde na dobrou věc.

Běžte s námi pro Paraple!

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články