Běžte s Pojišťovnou České spořitelny pro Paraple


			Běžte s Pojišťovnou České spořitelny pro Paraple
12.6.2012 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny zahájí 14. června 2012 netradičním způsobem Běh pro Paraple. Na trase dlouhé 3 096 m povede běžce do Letenských sadů. Zde vypukne již třináctý ročník benefiční akce, na níž zástupce pojišťovny předá Centru Paraple šek na 100 000 Kč. Pojďte s PČS v předběhu podpořit hendikepované. Ve 14 hodin se vybíhá od stanice metra Hradčanská.

„Letošní ročník Běhu pro Paraple zahájíme symbolickým předběhem. Do Letenských sadů, ve kterých od patnácté hodiny začínají klasické závody na sto metrů, nás od stanice metra Hradčanská povede známý ultramaratonec Miloš Škorpil,“ uvedla Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR Pojišťovny České spořitelny. „Urazíme trasu o délce 3 096 m. Přidejte se k nám a podpořte svou účastí dobrou věc.“

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

Pojišťovna České spořitelny odstartuje předběh 14. června ve 14 hodin u stanice metra Hradčanská. Pod vedením běžce Miloše Škorpila zamíříme k areálu Pražského hradu, proběhneme zahrady kolem Belvederu a přes mostek nad Chotkovou ulicí do Letenských sadů. Trasa měří 3 096 m a je tvořena součtem trojčíslí bankovního účtu Centra Paraple 932 932 932 – 300. Osoby na vozíčku může podpořit každý: Malí i velcí, během, chůzí, na kole, koloběžce či na bruslích.

Na předběh naváže od 15 hodin v pražských Letenských sadech třináctý ročník benefiční akce ve prospěch Centra Paraple. Za Pojišťovnu České spořitelny předá obecně prospěšné společnosti šek v hodnotě 100 000 Kč Světla Košková. Účastníci v Běhu pro Paraple volným stylem na 100 m podpoří hendikepované spoluobčany zaplacením startovného. Dospělí účastníci hravého závodu dostanou jako dárek tričko, které je symbolickou vstupenkou na večerní koncert skupiny MIG 21.

PČS

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články