Bleskové provize v INSIA garantuje neúnavný robot!


			Bleskové provize v INSIA garantuje neúnavný robot!
4.3.2013 Tiskové zprávy

INSIA, největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě, maximálně zrychlila a zefektivnila vyplácení provizí členům své sítě. Díky robotickému párování provizí jsou provize makléřů INSIA dohledány prakticky okamžitě!

Ing. Jana Gromanová, finanční ředitelka INSIA, tento úspěch komentuje: „Uvědomujeme si, že rychle a správně vyplacené provize jsou pro naše partnery zásadní. Nasazení robota vypořádání provizí zásadně zrychlí a zjednoduší tak proplacení provizí našim členům. Díky této technologii, která je na našem trhu jedinečná, můžeme partnerům sítě INSIA garantovat maximální objem proplacených provizí v každém výplatním termínu.“

Jak to vlastně funguje? Robot neustále, 24h denně, 7dní v týdnu, prochází databázi smluv proplacených klienty v pojišťovně a porovnává ji s údaji o smlouvě, které si vede makléř. V případě, že robot s dostatečnou jistotou vyhodnotí shodu údajů, připraví sám provizi k výplatě obchodníkovi.

Robotické vypořádání provizí v INSIA bylo nasazeno pro všechny hlavní pojišťovny a banky současně ve všech zemích, kde INSIA působí. Během několika příštích týdnů bude nasazeno u všech ostatních dodavatelů.

Úspěch sítě INSIA a také zájem ze stran nových partnerů spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí. Vizí majitelů a zakladatelů sítě INSIA je vytvořit ideální podmínky pro obchodníky v pojišťovnictví a zároveň jim nechat svobodu podnikání. Všichni partneři INSIA zůstávají po vstupu svobodní a zcela nezávislí. Díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak více pečovat o své klienty.

Za dynamický růst a vývoj vlastního online softwaru pro práci makléřů YETI se INSIA již po sedmé v řadě umístila v prestižním žebříčku auditorské společnosti Deloitte mezi 50 nejrychleji rostoucími společnostmi. Expanzi potvrdilo otevření dalších 3 zastoupení v EU, a to v Polsku, Maďarsku a Itálii. Strategie mezinárodního růstu INSIA byla v roce 2013 oceněna v soutěži European Business Awards udělením titulu Ruban d´Honour a zařazením mezi 10 nejlepších firem v Evropě.

 

INSIA

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články