Česká MISS uzavřela v Allianz pojištění pro sebe i rodinu


			Česká MISS uzavřela v Allianz pojištění pro sebe i rodinu
19.9.2011 Tiskové zprávy

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková dnes v Českých Budějovicích udělala radost sobě i svým blízkým. Rodačka z jihočeské metropole totiž v pobočce Allianz pojišťovny převedla do praxe výhru, kterou získala za vítězství v soutěži krásy v podobě pojištění v hodnotě 100 000 korun. Nemyslela však při tom zdaleka jenom na sebe. Kromě vlastního životního pojištění totiž uzavřela také úrazové pojištění pro svého bratra, pojištění domácnosti pro rodiče, autopojištění pro vozidlo svého otce a cestovní pojištění na své cesty po světě. Součástí výhry je také cesta příští rok na Paralympijské hry v Londýně.


„Ačkoliv už pár měsíců bydlím v Praze, stále se cítím doma více v Českých Budějovicích, a proto jsem chtěla uzavřít pojištění tady,“ řekla Jitka Nováčková v kanceláři Allianz, vzdálené jenom kousek od svého jihočeského zázemí. Proč až nyní? „Od finále České Miss jsem byla stále v jednom kole a definitivní podpis na smlouvě jsem proto udělala teprve po návratu z Miss Universe v Brazílii,“ vysvětlila nejkrásnější dívka České republiky, kterou v nejbližší době čeká kromě řady pracovních povinností také začátek studia na vysoké škole v Kladně.


Současná královna krásy se také jihočeským novinářům přiznala, že už se ohromně těší na cestu do Londýna, kde na vlastní oči uvidí příští rok paralympiádu. „Obdivuji sportovce, kteří se museli poprat se svými handicapy, a navíc ještě dovedou věci, které by často nezvládli ani zdraví lidé,“ řekla Nováčková.


Allianz už dlouhá léta spojuje své jméno s řadou světových projektů, např. s Formulí 1 nebo s fotbalovou Allianz arénou v Mnichově. V České republice už pátým rokem spolupracuje s Českou Miss. Kouzlo tohoto spojení však nespočívá pouze v podpoře samotné prestižní soutěže krásy, ale i v tom, že prostřednictvím finalistek České Miss může Allianz působit na oblast dětské zdravotní prevence a bezpečnosti silničního provozu.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS