Česká pojišťovna podporuje olympijské naděje


			Česká pojišťovna podporuje olympijské naděje
5.4.2012 Tiskové zprávy

Česká pojišťovna se stala partnerem projektu McDonald’s Olympic Hopefuls, jehož cílem je vytvořit mladým talentovaným sportovcům ideální podmínky a zázemí pro přechod z juniorské kategorie mezi dospělé. Sportovci, kteří se v blízké budoucnosti mohou stát hvězdami českého sportovního nebe, získali od České pojišťovny roční úrazové a cestovní pojištění.Česká pojišťovna podporuje nadějné talenty i stálice českého sportu již řadu let. Oficiálním partnerem Českého olympijského týmu byla během her v Turíně, Pekingu, Vancouveru a pokračuje i v Londýně.


Jsme rádi, že jsme se do projektu mohli zapojit a pomoci nadějným sportovcům,“ říká Lukáš Kubín, ředitel odboru marketingové komunikace ČP. „Držíme všem palce, aby se jim dařilo a nepotkaly je žádné zdravotní ani cestovatelské nepříjemnosti, když vyráží bojovat o medaile. Kdyby se ale náhodou něco přihodilo, stojíme za nimi,“ doplnil Lukáš Kubín.


Česká pojišťovna je silným partnerem a my si spolupráce velice ceníme,“ vyjádřila se Drahomíra Jiráková, ředitelka PR/Communications McDonald's ČR/SR. „Členové McDonald’s Olympic Hopefuls cestují na závody a soustředění po celém světě. Zranění nebo úrazy bohužel k vrcholovému sportu také patří. Přesto pevně doufám, že pojištění nebudou sportovci potřebovat, nebo jen minimálně,“ dodala Drahomíra Jiráková.


Projekt McDonald’s Olympic Hopefuls funguje od svého vzniku v roce 2005 pod záštitou Českého olympijského výboru. Sportovce obléká společnost Alpine Pro. Momentálně je do projektu zapojeno devět sportovců – jachtařka Markéta Audyová, vícebojařka Kateřina Cachová, triatlonista Lukáš Kočař, judista Lukáš Krpálek, moderní pětibojař Ondřej Polívka, biatlonistka Veronika Vítková a trio rychlostních kanoistů Tomáš Janda, Lukáš Koranda a Radek Miškovský. Všichni svými výsledky převyšují českou konkurenci a jejich cílem je dostat se na olympiádu a zazářit.


Kromě finanční podpory mají mladí talenti k dispozici také odborný realizační tým složený ze specialisty na výživu Petra Havlíčka, fyzioterapeuta Davida Vrbického a sportovního psychologa Mariana Jelínka. Současným patronem projektu je trenér české reprezentace rychlostních kanoistů Martin Doktor.

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Podpora talentů

zemi,  16. 4. 2012

Je dobré, že ČP podporuje mladé sportovce

U mladých sportovců naše podpora nekončí

piccololibor,  1. 6. 2012

Dobrý den,

děkujeme za podporu. U mladých sportovců ale naše podpora pouze začíná. Můžete se podívat na naše stránky na tomto odkazu http://goo.gl/rjhCU pro více detailů a přehled našich aktivit.

Libor, Česká pojišťovna

McDonald sportovci?

jakub.mikuska,  29. 5. 2012

Mne sa prave taky libi, ze McDonalds se angazuje v sportech :)

RSS

Související články