ČSOB Pojišťovna opět generálním partnerem Jizerské 50 a SkiTour


			ČSOB Pojišťovna opět generálním partnerem Jizerské 50 a SkiTour
8.1.2013 Tiskové zprávy

Do třetice je ČSOB Pojišťovna generálním partnerem Jizerské 50, která se bude konat už tento víkend 11. – 13. ledna 2013 na lyžařském stadionu Bedřichov v Jizerských horách. Kromě tohoto závodu je ČSOB Pojišťovna i partnerem navazující SkiTour. Jizerské 50 se ČSOB Pojišťovna zúčastní navíc nejen v roli sponzora, ale také aktivně. Na start se postaví přibližně 20 jejích zaměstnanců.

 

„Kromě Jizerské 50 podporujeme i další sporty. Hokej, Primátorky… Vyjadřujeme tím mimo jiné i svou filosofii, že ve finančních službách musíme být stejně ambiciózní a rovněž féroví jako ve sportu. Jizerské 50 se navíc můžeme zúčastnit i aktivně, tím má pro nás speciální půvab,“ uvedl Petr Beneš, ředitel obchodní divize ČSOB Pojišťovny a rovněž účastník závodu. „Máme postaveny 3 štafety, na single závodech 18 závodníků a z velké části se jedná o hlavní závod na 50 km,“ dodal.

 

ČSOB Pojišťovna myslí i na diváky, pro závodníky zase připravila pojištění šité na míru. „Přímo na místě chystáme v průběhu celého víkendu tipovací soutěže, ve kterých mohou všichni návštěvníci zkusit své štěstí o různé hodnotné ceny. Závodníkům jsme připravili úrazové pojištění speciálně pro tento závod, a to ve třech variantách – běžec pohodář, běžec rychlík a běžec sprinter. Každý si tak podle svých běžeckých schopností může vybrat pro sebe to nejvhodnější,“ sdělil Petr Beneš z ČSOB Pojišťovny.

ČSOB Pojišťovna

Zdroj: ČSOB Pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články