D.A.S. slaví 17 let v České republice


			D.A.S. slaví 17 let v České republice
9.2.2012 Tiskové zprávy

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s. oslavila začátkem února 17. výročí od chvíle, kdy vstoupila na český trh jako první specializovaná pojišťovna právní ochrany. Svoji činnost zahájila v České republice dne 1. 2. 1995 slavnostní tiskovou konferencí, kde byly podepsány první tři pojistné smlouvy.

Do osmnáctého roku svého působení v ČR vstupuje společnost D.A.S. s novými webovými stránkami www.das.cz, které jsou jasnější, přehlednější a modernější. Webové stránky obsahují mimo jiné přehledný popis všech produktů právní ochrany, on-line pojištění právní ochrany pro cesty a pobyt, možnost doporučení nového klienta on-line a obdržení dárku a v neposlední řadě informace, co dělat v případě pojistné události či v případě jiných dotazů.

Spuštění nových webových stránek doprovázelo vytvoření facebookového profilu a D.A.S. Youtube kanál. Na Facebooku mohou lidé sledovat dění okolo D.A.S., novinky, aktuální nabídky produktů, či speciální akce společnosti D.A.S. Videa na D.A.S. Youtube profilu vysvětlují, jak pomáhá pojištění právní ochrany v každodenním životě.

 

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.

Zdroj: D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články