Den firemního dobrovolnictví ve Wüstenrotu


			Den firemního dobrovolnictví ve Wüstenrotu
18.10.2012 Tiskové zprávy

Finanční skupina Wüstenrot učinila další krok v oblasti CSR - zahájila svoji činnost v oblasti firemního dobrovolnictví. Minulý pátek, 12. října 2012, zaměstnanci společnosti pracovali pro neziskovou organizaci Krocan. Cílem dobrovolné pomoci je záchrana Klíčovského lesoparku na území Prahy 9.

 

Kateřina Bílá, vedoucí Komunikace a PR finanční skupiny Wüstenrot, k této inciativě říká: „Pro firemní dobrovolnickou činnost jsme se rozhodli na základě podnětů od našich zaměstnanců. Jsme rádi, že je v naší společnosti tolik nadšenců, kteří chtějí pomáhat druhým, a to aktivně, s vlastním zapojením.“

 

Wüstenrot zareagoval na žádost neziskové organizace Krocan (www.krocanos.cz), která se snaží zachránit Klíčovský lesopark. Řada stromů zde je napadena klíněnkou jírovcovou. Součástí likvidace tohoto škůdce je včasné shrabání spadaných listů, kde se klíněnka zakuklí a líhne.

První den firemního dobrovolnictví není ve Wüstenrotu zdaleka posledním - společnost začala spolupracovat i s charitativním projektem Radost dětem (www.radost-detem.cz). Kromě toho Wüstenrot v rámci svého CSR programu dlouhodobě finančně podporuje Dětský domov v Horní Čermné (www.dd-domecek.com).

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články